×

Hizmetlerimiz

30 Yıldır Kaliteli Hizmet Anlayışı

Burada zaman ve bilgi birikimi doğru yönde kullanılır, bu vazgeçilmez bir iş disiplinidir. Kaliteden ödün verilmez, iletişim zorluğu yaşanmaz, termin sıkıntısı doğmaz. Müşterisini asla zor durumda bırakamamak için gerekli özeni her zaman göstermeyi ilke edinmiştir.

Baskı Öncesi

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu grafik hizmetlerini, profesyonel grafikerlerimiz eşliğinde baskıya hazır hale getirmekteyiz.

Baskı

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız siz değerli müşterilerimize 4 renk ve 5 renk baskı üniteli son sistem ofset baskı makinaları ile yüksek kalitede kağıdı işlemekteyiz.

Baskı Sonrası

Zamanında ve mükemmel iş teslimatı yapmak bizim için çok önemlidir. Baskı sonrasında katlama, otomatik harman, otomatik tel dikiş, iplik dikiş, kapak takma, özel kesim, yapıştırma ve özel efekt uygulamalarıyla donatılmış cilt atölyemiz, uzman kadrosuyla baskılarımıza değer katmaktadır.

Kalite Kontrol

Kendimizin beğenmediği bir işi asla müşterimizin önüne getirmiyoruz. Bizim için asıl olan kaliteli iş çıkartıp sonsuz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Bizimle iletişime geçin…