×

Hakkımızda

Bizi Tanıyın

Kuruluşumuzdan bu yana 34 senedir Müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız, Estetik olarak biçimlendirdiği tasarımlarını kendi bünyesinde baskıya dönüştürmektir.Standart sıradan bir matbaadan çok ötedir, fikir üretir, çözüm sunar, hedef kitleye uygun promosyon ürünler geliştirir.Akılcı fiyat ile üstün hizmetin buluşma noktasıdır.

Kalite Politikamız

Burada zaman ve bilgi birikimi doğru yönde kullanılır, bu vazgeçilmez bir iş disiplinidir. Kaliteden ödün verilmez, iletişim zorluğu yaşanmaz, termin sıkıntısı doğmaz.Müşterisini asla zor durumda bırakamamak için gerekli özeni her zaman göstermeyi ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Ulusal ve Uluslararası baskı ve matbaa sektöründe markamızın sesini geniş kitlelere duyurarak sevilen, ilham alınan ve öncü bir marka olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutarak ve yaptığımız işlerin baskı öncesi profesyonel grafiker desteği ile baskıya hazırlayıp işlerinizi sorunsuz şekilde teslim etmek. Çalışan ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede karşılamayı amaç edinmiş yönetim anlayışımızla, ülke ekonomisine katkıda bulunan kurumsal bir şirket olarak sürekliliğimizi sağlamaktır.

Bizimle iletişime geçin…